Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

Sarantis Polska kolejny rok kontynuuje tradycję CSR poprzez projekt „Czyste Tatry”

30 LIPCA 2019

Sarantis Polska kolejny rok kontynuuje tradycję CSR poprzez projekt „Czyste Tatry”. „Czyste Tatry” to największy projekt porządkowo-czystościowy w Polsce, który w 2019 roku miał swoją 8. edycję z sukcesem.

Sarantis Polska również aktywnie uczestniczył w tym roku poprzez zróżnicowany sponsoring na kwotę 17 500 €. Mając na celu oczyszczenie okolic Tatr, w tym roku odbyło się wiele imprez towarzyszących, aby przy wsparciu firmy rozbawić wszystkich uczestników. W ostatni weekend lipca tysiące miłośników ekologii i gór przyjechało do zimowej stolicy Polski (Zakopanego), aby oczyścić ze śmieci narodowy skarb przyrody Polski, najwyższe pasmo górskie w Karpatach. Celem akcji jest przygotowanie 275 km górskich szlaków dla gości z całego świata i edukacja młodzieży dobrych praktyk ekologicznych, takich jak segregacja i filozofia zero waste, a jednocześnie cieszenie się wspaniałym ekologicznym weekendem.

Podczas trzech dni akcji w obozie bazowym utworzonym w centrum miasta, przy wsparciu produktowym naszego ukochanego Jana Niezbędnego, zorganizowano liczne panele edukacyjne, zawody sportowe, warsztaty edukacyjne z zakresu segregacji i gotowania dla młodzieży. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali plecaki jako prezent wspierający ich wysiłek, w tym przydatne produkty na ich potrzeby, takie jak worki na śmieci i rękawiczki Jana Niezbędnego, produkty przeciwsłoneczne Kolastyna i próbki STR8. Ceremonia zamknięcia odbyła się na dużej scenie, po której nastąpił niezapomniany koncert.

Edycja projektu z 2019 roku została ostatecznie uhonorowana prestiżową nagrodą „Srebrny Spinacz” dla najlepszego wydarzenia społecznego w Polsce realizowanego w latach 2018-2019 od Związku Firm Public Relations. To wielki zaszczyt, że nasza firma uczestniczy w takich inicjatywach, oferując społeczeństwu pełnię możliwości, zgodnie z naszymi wartościami i naszą społeczną odpowiedzialnością biznesu, pomagając społeczności dbać o jej skarby środowiska.

Sarantis Polska kolejny rok kontynuuje tradycję CSR poprzez projekt „Czyste Tatry” (260,9KB)

Światowy Dzień Ochrony Środowiska: Grupa Sarantis i jej wkład w zrównoważoną przyszłość

Światowy Dzień Ochrony Środowiska to dzień poświęcony ochronie środowiska – wszelkie wysiłki podejmowane teraz prowadzą do zielonej przyszłości. Dzień ten, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych,  obchodzony  jest  corocznie  5  czerwca i  zachęca do  podnoszenia świadomości, wrażliwości i działań na rzecz ochrony środowiska na szczeblu krajowym, korporacyjnym    i osobistym.
Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent