Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

SARANTIS POLSKA

Nasz zakład produkcyjny

Od początku istnienia skupiamy się na dostarczaniu produktów wysokiej jakości, które zaspokajają potrzeby konsumentów. Nie mniej istotne jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników – czuwamy nad nim poprzez przestrzeganie surowych norm BHP. Sarantis Polska to także odpowiedzialne społecznie praktyki oraz przyjazne środowisku procesy produkcji.

Duża część produktów dostępnych w ofercie Sarantis Polska pochodzi z zakładów produkcyjnych Grupy Sarantis ulokowanych w Polsce, Grecji i na Ukrainie. We wszystkich obiektach przestrzegamy najwyższych norm oraz standardów jakości i bezpieczeństwa. Zastosowany Zintegrowany System Zarządzania – który obejmuje standardy ISO w zakresie jakości i zarządzania energią – oraz Dobre Praktyki Produkcyjne sprawiają, że możemy zagwarantować produkty na najwyższym poziomie. Kładziemy też duży nacisk na ochronę środowiska.

Zobowiązania w obszarze produkcji

Kluczowym elementem strategii wsparcia łańcucha dostaw firmy jest zrównoważony rozwój. Wykorzystujemy odnawialne źródła energii i optymalizujemy jej zużycie, zmniejszamy ilość surowców naturalnych niezbędnych do produkcji, minimalizujemy ilość wytwarzanych odpadów oraz zarządzamy nimi w efektywny sposób. Działania te sprawiają, że Sarantis Polska to firma przyjazna naturze.

Stosujemy najnowsze technologie w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Zwracamy szczególną uwagę na przestrzeganie lokalnych oraz europejskich dyrektyw i przepisów. To pozwala nam zachować wysokie standardy produkcji w całej Grupie – również w Polsce.

Polski zakład produkcyjny jest ciągle unowocześniany, a wdrażane rozwiązania umożliwiają zmniejszenie zużycia energii. Grupa Sarantis inwestuje także w szkolenia pracowników, by nieustannie podnosić ich umiejętności i poszerzać wiedzę.

Inżynierowie i technicy wykorzystują wiedzę i wieloletnie doświadczenie by dostarczać innowacyjne, wysokiej jakości produkty w wymaganych terminach. Nie zapominamy przy tym o zachowaniu standardów bezpieczeństwa produkcji.

Zakład produkcyjny w Polsce

(Pruszków, Warszawa):
  • Produkujemy opakowania do przechowywania żywności – takie jak folia aluminiowa i folia spożywcza, papiery i folie do wypieków.
  • Wdrożyliśmy standard BRC CP (BRC Global Standard for Consumer Products) obejmujący najważniejsze obszary działania przedsiębiorstwa z punktu widzenia jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych produktów.
  • Zastosowaliśmy najnowsze technologie produkcji i zmniejszyliśmy zużycie surowców, generujemy mniej odpadów.
  • Wprowadziliśmy procedury kontroli produkcji (Dobre Praktyki Produkcyjne).
  • Używamy gazu do ogrzewania budynków oraz napędzania naszych urządzeń i wózków widłowych – znacząco zredukowaliśmy emisję zanieczyszczeń.
  • Produkujemy folię aluminiową z tłoczeniami na powierzchni, które zapewniają najwyższą jakość produktu.
  • Kontrole jakości oraz wysokie standardy higieny są obecne na każdym etapie produkcji – od fazy pozyskiwania surowców aż po pakowanie gotowego produktu. Jakość jest fundamentem rozwoju w Sarantis Polska i to ona kieruje wizją przedsiębiorstwa. To umożliwia nam wprowadzanie na rynek produktów zaspokajających wymagania konsumentów.
  • Posiadane przez nas akredytacje techniczne i nowoczesne linie produkcyjne pozwalają na wytwarzanie bezpiecznych, spełniających normy produktów. Polski zakład wdrożył prestiżowy certyfikat BRC CP, który potwierdza bezpieczeństwo i higienę całego procesu produkcyjnego.

Zapoznaj się z certyfikatami Polski poniżej lub odkryj szczegółowo wszystkie certyfikaty Grupy

Więcej

Sprawdź naszą Zintegrowaną Politykę Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP
INTERNATIONAL STANDARD FACILITY CERTIFICATION SCOPE DOWNLOAD
Towary konsumpcyjne z certyfikatem BRC CP (kosmetyki i produkty gospodarstwa domowego) SARANTIS POLSKA – PROCES PRODUKCJI
DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH
Nawijanie i pakowanie folii aluminiowej, folii LDPE i PVC do żywności, papieru do pieczenia, papieru śniadaniowego; zgrzewanie opakowań woreczków na lód i rękawów do pieczenia.
Nie dotyczy: towarów konsumpcyjnych, w tym innych produktów wchodzących w kontakt z żywnością, kosmetyków i chemii domowej, akcesoriów do czyszczenia domu, akcesoriów higieny osobistej.
PDF
ISO 45001:2018 SARANTIS POLSKA – PROCES PRODUKCJI
DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH
Produkcja wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością wytworzonych z folii aluminiowej,
papieru lub folii z tworzywa sztucznego. Sprzedaż wyrobów produkcji własnej oraz innych
produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, kosmetyków, chemii gospodarczej,
środków czystości, akcesoriów do higieny osobistej.
PDF
ISO 14001:2015 SARANTIS POLSKA – PROCES PRODUKCJI
DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH
Produkcja wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością wytworzonych z folii aluminiowej, papieru lub folii z tworzywa
sztucznego. Sprzedaż wyrobów produkcji własnej oraz innych produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, kosmetyków,
chemii gospodarczej, środków czystości, akcesoriów do higieny osobistej.
PDF

Partnerzy strategiczni

Współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi producentami towarów konsumenckich, którzy planują rozwijać działalność w naszym regionie.

Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent