Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

SARANTIS POLSKA

Partnerzy strategiczni

Cieszymy się opinią zaufanego partnera strategicznego dla firm planujących rozwijać działalność w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej. Przez wiele lat zdobywaliśmy specjalistyczną wiedzę, narzędzia, doświadczenie i znajomość rynku, które umożliwiają nam oferowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb partnerów.

Stale poszerzane portfolio marek oraz rozbudowana sieć dystrybucji sprawiają, że Grupa Sarantis to odpowiedni partner dla producentów towarów konsumpcyjnych. Długofalowe partnerstwa strategiczne sprawiają, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wybranych międzynarodowych marek na poszczególnych rynkach.

Produkty marek partnerskich razem z artykułami marek należących do Grupy Sarantis tworzą kompleksową ofertę firmy oraz wzmacniają naszą pozycję na rynku.

Współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi producentami towarów konsumenckich, którzy planują rozwijać działalność w naszym regionie.

Sieć dystrybucji

Kluczem do naszej wiodącej pozycji jako dostawcy produktów konsumenckich jest nasza rozległa sieć dystrybucji na naszym terytorium.

Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent