Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

Grupa Sarantis: Zakończenie przejęcia Stella Pack S.A. otwiera nowy rozdział na ścieżce rozwoju Grupy

23 STYCZNIA 2024

Ateny, Grecja – 12 stycznia 2024 – W dniu dzisiejszym Grupa Sarantis ogłosiła pomyślne zakończenie projektu przejęcia Stella Pack S.A. przez ich polską spółkę Sarantis Polska S.A. To przejęcie stanowi ważny kamień milowy w strategii rozwoju Grupy i dodatkowo wzmacnia jej pozycję jako wiodącego producenta produktów konsumenckich o znaczącej oraz stale rosnącej obecności międzynarodowej.

Grupa Sarantis umocnia swoją pozycję na polskim rynku poprzez dalsze wzbogacanie i tak już silnego portfolio produktów, oczekując przy tym, że wpłynie to również na dalszy wzrost w kategorii artykułów gospodarstwa domowego. Dzięki tym działaniom Grupa wzmocni swoją geograficzną pozycje na rynku, na którym działa.

Stella Pack S.A. jest ważnym uzupełnieniem Grupy Sarantis, ponieważ zajmuje mocną pozycję w produkcji i dostarczaniu artykułów gospodarstwa domowego, z 25 letnią udaną obecnością w trzech krajach: Polsce, Rumunii i Ukrainie. Jednocześnie jest wzorową firmą pod względem gospodarki cyrkulacyjnej, gdyż do produkcji toreb plastikowych wykorzystuje wyłącznie tworzywa pochodzące z recyklingu, posiada linię segregacji odpadów do produkcji własnego plastiku pochodzącego z recyklingu, który w pełni odpowiada jej potrzebom produkcyjnym.

Grupa Sarantis jest przywiązana do najwyższych standardów jakości i wyjątkowej obsługi klienta. Dzięki głębokiej znajomości rynków, na których działa oraz wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy i doświadczenia swoich pracowników nawiązuje wzajemnie korzystne partnerstwa, poszerza swoje portfolio i zwiększa swój udział w rynku. W ten sposób Grupie udaje się tworzyć wartość dla swoich partnerów i klientów, dostarczając niezawodne rozwiązania produktowe, które są uwielbiane i obdarzane zaufaniem przez miliony konsumentów.

Grupa Sarantis świętuje Międzynarodowy Dzień Lasów poprzez inicjatywę sadzenia drzew przez bioten na Filipinach

Grupa Sarantis świętuje Międzynarodowy Dzień Lasów poprzez inicjatywę sadzenia drzew przez bioten na Filipinach Bioten, marka produktów higieny osobistej Grupy Sarantis, świętuje Międzynarodowy Dzień Lasów poprzez trwającą inicjatywę CSR na rzecz ponownego zalesiania na Filipinach.
Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent