Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wiadomości dotyczące zrównoważonego rozwoju

26 MAJA 2023

Grupa Sarantis świętuje Międzynarodowy Dzień Lasów poprzez inicjatywę sadzenia drzew przez bioten na Filipinach

Grupa Sarantis świętuje Międzynarodowy Dzień Lasów poprzez inicjatywę sadzenia drzew przez bioten na Filipinach Bioten, marka produktów higieny osobistej Grupy Sarantis, świętuje Międzynarodowy Dzień Lasów poprzez trwającą inicjatywę CSR na rzecz ponownego zalesiania na Filipinach.

29 LIPCA 2022

CZYSTE TATRY 2022

Z czystą przyjemnością informujemy, że 11-ta edycja akcji Czyste Tatry ⛰, którą Jan Niezbędny wspiera od samego początku już za nami! 👌 Deszczowa pogoda nie była w stanie zatrzymać ponad 3000 wolontariuszy, którzy znieśli z tatrzańskich szlaków i posegregowali 402 kg śmieci! Jak co roku, Jan Niezbędny wyposażył wszystkich ochotników i ambasadorów w niezbędne narzędzia do sprzątania – worki na śmieci oraz rękawiczki zapakowane w worko-plecaki z recyklingu – tak aby wspólnie zostawić po sobie #DobryŚlad.

4 CZERWCA 2021

Światowy Dzień Ochrony Środowiska: Grupa Sarantis i jej wkład w zrównoważoną przyszłość

Światowy Dzień Ochrony Środowiska to dzień poświęcony ochronie środowiska – wszelkie wysiłki podejmowane teraz prowadzą do zielonej przyszłości. Dzień ten, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych,  obchodzony  jest  corocznie  5  czerwca i  zachęca do  podnoszenia świadomości, wrażliwości i działań na rzecz ochrony środowiska na szczeblu krajowym, korporacyjnym    i osobistym.

29 WRZEŚNIA 2022

ISO Certyfikaty 2022

Grupa Sarantis - inwestycje na rzecz promowania bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy oraz ciągłej poprawy wyników w zakresie ochrony środowiska Zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz aktywny wkład w ochronę środowiska i promocję bezpieczeństwa i higieny pracy stanowią podstawowy cel i integralny element filozofii Grupy.

30 LIPCA 2021

Grupa Sarantis kontynuuje tradycję CSR w Polsce świętując 10-lecie projektu "Czyste Tatry"

"Czyste Tatry" to największy projekt sprzątania w Polsce, który z sukcesem doszedł do 10 edycji w 2021 roku. Również w tym roku Grupa Sarantis w Polsce aktywnie uczestniczyła poprzez sponsoring swoich marek Jan Niezbędny.

30 LIPCA 2019

Sarantis Polska kolejny rok kontynuuje tradycję CSR poprzez projekt „Czyste Tatry”

Sarantis Polska kolejny rok kontynuuje tradycję CSR poprzez projekt „Czyste Tatry”. „Czyste Tatry” to największy projekt porządkowo-czystościowy w Polsce, który w 2019 roku miał swoją 8. edycję z sukcesem.

Informacje dla mediów

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi naszej działalności, naszych marek, naszych pracowników i naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent