Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

NOWOŚCI & MEDIA

Informacje dla mediów

30 LIPCA 2021

Grupa Sarantis kontynuuje tradycję CSR w Polsce świętując 10-lecie projektu "Czyste Tatry"

"Czyste Tatry" to największy projekt sprzątania w Polsce, który z sukcesem doszedł do 10 edycji w 2021 roku. Również w tym roku Grupa Sarantis w Polsce aktywnie uczestniczyła poprzez sponsoring swoich marek Jan Niezbędny.

15 LIPCA 2020

Daj się zabrać w wyjątkową podróż po świecie zapachów z nowymi żelami pod prysznic marki Luksja

Lato to najczęściej czas podróży – zarówno weekendowych wypadów w nieznane miejsca w Polsce, jak i egzotycznych podróży w najdalsze zakątki świata. W tym roku podróże są inne – ale dzięki Luksji wszyscy w tym roku możemy udać się w niezapomnianą wyprawę – bez wychodzenia z domu.

18 MARCA 2020

Wywiad z Kyriakosem Sarantisem, CEO Sarantis Group, w TIME Magazine, w marcu 2020 r.

Wywiad z Kyriakosem Sarantisem, CEO Sarantis Group, w TIME Magazine, w marcu 2020 r. Pan Sarantis wyjaśnił, jak firma przekształciła się z lokalnego dystrybutora w międzynarodową firmę zajmującą się produktami konsumenckimi, która może pochwalić się stale rozszerzającym się zasięgiem geograficznym i wiodącymi markami.

24 LUTEGO 2020

Grupa Sarantis wprowadza Luksja

Luksja to marka, która już od ponad 30 lat towarzyszy kolejnym pokoleniom Polek w myciu i pielęgnacji ciała. Posiada w swoim portfolio znane i rozpoznawalne produkty z kategorii żeli pod prysznic, płynów do kąpieli, mydeł w płynie i mydeł w kostce.

4 CZERWCA 2021

Światowy Dzień Ochrony Środowiska: Grupa Sarantis i jej wkład w zrównoważoną przyszłość

Światowy Dzień Ochrony Środowiska to dzień poświęcony ochronie środowiska – wszelkie wysiłki podejmowane teraz prowadzą do zielonej przyszłości. Dzień ten, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych,  obchodzony  jest  corocznie  5  czerwca i  zachęca do  podnoszenia świadomości, wrażliwości i działań na rzecz ochrony środowiska na szczeblu krajowym, korporacyjnym    i osobistym.

30 KWIETNIA 2020

Luksja zdobyła nagrodę Superbrand

Luksja to marka, która już od ponad 30 lat towarzyszy kolejnym pokoleniom Polek w myciu i pielęgnacji ciała. Posiada w swoim portfolio znane i rozpoznawalne produkty z kategorii żeli pod prysznic, płynów do kąpieli, mydeł w płynie i mydeł w kostce.

24 LUTEGO 2020

Grupa Sarantis uzyskuje zezwolenia antymonopolowe wymagane dla Luksja

Niniejszy komunikat jest kontynuacją naszego pisma z połowy sierpnia 2019r., w którym informowaliśmy o podpisaniu przez Grupę PZ Cussons umowy sprzedaży polskiej marki Luksja z Grupą Sarantis („Transakcja sprzedaży”).

13 SIERPNIA 2019

Grupa Sarantis ogłasza przejęcie Luksji w Polsce

Grupa Sarantis sfinalizowała przejęcie LUKSJI, polskiej marki kosmetycznej specjalizującej się w branży kategoria produktów do pielęgnacji ciała. Dokładniej rzecz biorąc, Grupa Sarantis podpisała umowę nabycia znaku towarowego LUKSJA, które do tej pory należały do ​​firmy PZ Cussons Plc.

Change cookies consent Revoke cookies consent