Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

CZYSTE TATRY 2022

29 LIPCA 2022

Z czystą przyjemnością informujemy, że 11-ta edycja akcji Czyste Tatry ⛰, którą Jan Niezbędny wspiera od samego początku już za nami! 👌

Deszczowa pogoda nie była w stanie zatrzymać ponad 3000 wolontariuszy, którzy znieśli z tatrzańskich szlaków i posegregowali 402 kg śmieci!

Jak co roku, Jan Niezbędny wyposażył wszystkich ochotników i ambasadorów w niezbędne narzędzia do sprzątania – worki na śmieci oraz rękawiczki zapakowane w worko-plecaki z recyklingu – tak aby wspólnie zostawić po sobie #DobryŚlad.

Dodatkowo podczas dwóch dni w Eko-miasteczku na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem, wszyscy chętni mieli możliwość uczestniczenia w edukacyjnych warsztatach i konkursach, a także bawić się na koncercie zespołu Zakopower. 

Ale to nie koniec naszych działań proekologicznych, gdyż już 27 sierpnia będziemy wspólnie sprzątać bałtyckie plaże podczas drugiej edycji akcji Czysty Bałtyk 🌊.

Dołączcie do nas i razem zostawmy Dobry Ślad!

Czyste Tatry 2022 (402,0KB)

Grupa Sarantis: Zakończenie przejęcia Stella Pack S.A. otwiera nowy rozdział na ścieżce rozwoju Grupy

Ateny, Grecja – 12 stycznia 2024 – W dniu dzisiejszym Grupa Sarantis ogłosiła pomyślne zakończenie projektu przejęcia Stella Pack S.A. przez ich polską spółkę Sarantis Polska S.A. To przejęcie stanowi ważny kamień milowy w strategii rozwoju Grupy i dodatkowo wzmacnia jej pozycję jako wiodącego producenta produktów konsumenckich o znaczącej oraz stale rosnącej obecności międzynarodowej.
Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent