Sarantis na świecie


Odwiedź nasz stronę grupową

Grupy Sarantis ǀ Angielski

lub wybierz lokalizację

Grupa Sarantis kontynuuje tradycję CSR w Polsce świętując 10-lecie projektu "Czyste Tatry"

30 LIPCA 2021

"Czyste Tatry" to największy projekt sprzątania w Polsce, który z sukcesem doszedł do 10 edycji w 2021 roku. Również w tym roku Grupa Sarantis w Polsce aktywnie uczestniczyła poprzez sponsoring swoich marek Jan Niezbędny. Pozostałymi sponsorami, którzy wzięli udział w tej akcji byli : Biedronka, Garnier JN, Rekopol, Olivia Business Centre, Re.kologia, ENEA.  Przy okazji sprzątania Tatr odbyło się wiele imprez towarzyszących, aby zaangażować i edukować wszystkich uczestników, ze wsparciem Grupy Sarantis.

W lipcu tysiące ekoentuzjastów i miłośników gór przyjechało do zimowej stolicy Polski (Zakopanego), aby oczyścić ze śmieci narodowy skarb naturalny Polski, najwyższe pasmo górskie w Karpatach. Celem akcji jest przygotowanie 275 km górskich szlaków dla przyjezdnych z całego świata oraz edukacja młodzieży w zakresie dobrych praktyk ekologicznych, takich jak segregacja i filozofia zero waste, przy jednoczesnym cieszeniu się wspaniałym ekologicznym weekendem.

W obozie bazowym, utworzonym w centrum miasta, zorganizowano liczne panele edukacyjne, zawody sportowe, warsztaty edukacyjne dotyczące działań segregacyjnych dla młodzieży, przy wsparciu produktowym naszej marki Jan Niezbędny.

Co więcej, odbyły się wizyty w edukacyjnej śmieciarce, aby zobaczyć cały krąg życia śmieci od wyrzucenia ich do kosza do drugiego życia. W szczególności odwiedzający mogli również zobaczyć, jak przebiega recykling butelki i jak zyskuje nowe życie, dyskutowano również, w jaki sposób można ją uzyskać z przetworzonego plastiku. Na koniec odbył się wykład na temat ochrony bałtyckich ekosystemów, zagrożeń, szans i zmian, które czekają nas w najbliższej przyszłości, otwarty dla wszystkich odbiorców.

To wielki zaszczyt dla Sarantis Group być częścią takich inicjatyw, zgodnie z naszymi wartościami i naszą społeczną odpowiedzialnością biznesu, pomagając społeczności dbać o jej skarby środowiska.

 

 

Grupa Sarantis

Grupa Sarantis, z siedzibą w Atenach, jest międzynarodową firm, szczycącą się ponad 50-letnią historią, zajmującą się produktami dla konsumentów, która dominuje w Europie Wschodniej     i rozszerza zasięg geograficzny poprzez własne spółki zależne i silną działalność eksportową na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na obszarach higieny osobistej, produktów do pielęgnacji domu oraz produktów zdrowotno-pielęgnacyjnych, kosmetyków profesjonalnych i luksusowych oferujących w każdej kategorii wysokiej jakości marki, które są w czołówce preferencji konsumentów. Dzięki silnej obecności w 13 krajach: Grecji, Polsce, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Macedonii Północnej, Bośni                         i Hercegowinie, Portugalii, Ukrainie i Rosji - Grupa utrzymuje dynamiczną obecność międzynarodową i niezwykłą sieć dystrybucji do 50 krajów na całym świecie.

Grupa Sarantis kontynuuje tradycję CSR w Polsce świętując 10-lecie projektu "Czyste Tatry" (270,6KB)

Grupa Sarantis: Zakończenie przejęcia Stella Pack S.A. otwiera nowy rozdział na ścieżce rozwoju Grupy

Ateny, Grecja – 12 stycznia 2024 – W dniu dzisiejszym Grupa Sarantis ogłosiła pomyślne zakończenie projektu przejęcia Stella Pack S.A. przez ich polską spółkę Sarantis Polska S.A. To przejęcie stanowi ważny kamień milowy w strategii rozwoju Grupy i dodatkowo wzmacnia jej pozycję jako wiodącego producenta produktów konsumenckich o znaczącej oraz stale rosnącej obecności międzynarodowej.
Więcej
Change cookies consent Revoke cookies consent